חנות הספרים "קבלה לעם"

"חכמה זו היא, לא פחות ולא יותר, רק סדר של שורשים, המשתלשלים על דרך קודם ונמשך, בחוקים קבועים ומוחלטים, המתחברים וקולעים למטרה אחת מאד נעלה, הנקובה בשם "גילוי אלקותו ית', לנבראיו בעולם הזה ".
(בעל הסולם, מאמר "מהותה של חכמת הקבלה")

AboutUS1

ברוכים הבאים

אנחנו שמחים להציג בפניך את המאגר המגוון והגדול ביותר מסוגו בעולם של ספרי קבלה בעברית. הספרים בחנות הם פרי עבודה של למעלה מארבעה עשורים של הרב ד"ר מיכאל לייטמן, תלמידו של המקובל הרב ברוך שלום הלוי אשלג, המכונה הרב"ש.

הייחוד של חכמת הקבלה

"במקום שמסתיימת חכמתם של המחקרים, שם מתחילה חכמת הקבלה" (רבי נחמן מברסלב, "שיחות מוהר"ן", רכ"ה). חכמת הקבלה היא מדע לגילוי הכוח העליון, בעזרתה נוכל לדעת כיצד להשתמש בו לטובתנו. בשונה ממדעים החוקרים את הכוחות שיוצרים את העולם ופועלים בתוכו, חכמת הקבלה היא מדע שחוקר את הכוח הכללי של הבריאה כולה, את הכוח שיוצר ומניע את כל הבריאה, כולל החלק הנסתר מאיתנו. חכמת הקבלה היא שיטה המלמדת אותנו כיצד להשתנות כדי להידמות לכוח העליון, הוא מקור הטוב והשפע. כך בהדרגה ובהתאם לשינוי שלנו, אנחנו מתקדמים ומשיגים מצב שלם ונצחי.

מטרת חכמת הקבלה

מטרתה של חכמת הקבלה היא לבסס בעם ישראל ובחברה האנושית כולה מערכת קשרים טובה ונכונה בין בני אדם, עד שרמת היחסים תהיה של "ואהבת לרעך כמוך". כתוצאה מהחיבור שנשיג בינינו באמצעות לימוד חכמת הקבלה, נתקשר למערכת המנהלת אותנו, נזמן עלינו שפע, וכך בהדרגה נוכל להשפיע לטובה על גורלנו.

מטרתה של עמותת "בני ברוך - קבלה לעם"

עמותת "בני ברוך - קבלה לעם" שמה לה כמטרה להמשיך את דרכם של גדולי המקובלים ולגלות את שיטת החיבור לעולם כולו. העמותה מונה עשרות סניפים בישראל ובעולם, בהם לומדים למעלה משני מיליון אנשים שלהם תקווה משותפת אחת – להביא לאחדות בעם ישראל ובעולם כולו. היום, בשונה מן העבר, כל אדם המעוניין בכך יכול לקבל את "מנת האור" היומית שלו בקלות מרבית. בערוץ "קבלה לעם" (אפיק 96 ב-HOT) ובאתר "קבלה מדיה" יש שפע של תכנים המבוססים על מקורות חכמת הקבלה ומוגשים חינם. המפתח לאושר נמצא קרוב יותר מתמיד, אז בואו נבצע יחד את השינוי ונגיע למצב הטוב במהרה בימינו.

כתבי מקובלים

מקובל הוא אדם שהגיע לאהבת הזולת ודרכה לאהבת הבורא, הכוח הכללי שקיים במציאות. מתוך החיבור עם הכוח העליון המקובל מכלה את חוקי הטבע הנסתרים, וביכולתו לעזור לאחרים לשנות את היחס שלהם לחיים. "חכמת האמת מותנה מכל החכמות, וכן כל החכמות מותנים ממנה, ומשום זה אין אנו מוצאים מקובל אמיתי שלא תהיה לו ידיעה מקיפה בכל חכמות העולם" (הרב יהודה לייב הלוי אשלג, "בעל הסולם", מאמר "תורת הקבלה ומהותה").
2_a8095ab3-650d-40e7-8efd-7289cb9401b0

הרב ד"ר מיכאל לייטמן

ממייסדי עמותת "בני ברוך - קבלה לעם".

3b9518e716a7e2e41b5824b40709d0f3

הרב"ש, הרב ברוך שלום הלוי אשלג

בנו של "בעל הסולם" והמורה של הרב ד"ר מיכאל לייטמן.

6c242f08cfc4ef004a8bc1d06c214397

"בעל הסולם", הרב יהודה לייב הלוי אשלג

אביו של הרב"ש והמורה שלו, מחבר פירוש "הסולם" לספר הזוהר.